Psychoterapeuta Szczecin

Dodany: 2018-09-11
Kategoria: Lokalne usługi

miasto szczecin

Chcesz odnowić swoje wnętrze? Masz już dosyć

Okna Szczecin

Psychoterapeuta Szczecin

Jesteśmy zespołem wyszkolonych i certyfikowanych psychoterapeutów i psychologów, świadczących kompleksową opiekę w temacie zdrowia psychicznego. Dobieramy odpowiednią dla pacjenta formę terapii, w oparciu o wywiad, obserwację oraz wielkie doświadczenia naszego personelu w zawodzie. Niesiemy wsparcie, umożliwiające samodzielne rozwiązywanie problemów przez klienta i skutkujące poprawą jego samopoczucia.

Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna

Podejście poznawczo-behawioralne jest jednym z najlepiej zbadanych i cieszących się największą skutecznością podejść terapeutycznych w historii psychoterapii. Jej skuteczność potwierdza duża ilość badań klinicznych. Terapia poznawczo-behawioralna pochodzi z behawioryzmu, kierunku psychologicznego, zgodnie z którym zaburzenia, występujące w zachowaniu wynikają z wyuczonych reakcji na konkretne bodźce, a podświadome zjawiska i procesy psychiczne nie są brane pod uwagę. Terapeuta pomaga „rozłożyć” problematyczną sytuacje na najmniejsze elementy. Ich zrozumienie pozwala je zmienić, co z kolei modyfikuje nasze odczucia uwalniając od problemów. Terapia poznawczo-behawioralna to forma terapii, która oparta jest na zmianie nieadaptacyjnych przekonań. Pozwala rozwijać samoświadomość klienta, oraz uświadamia wzajemność wpływu myśli, zachowania i emocji, co z kolei pomaga rozwijać poczucie kontroli nad własnym życiem.

Dane firmy:

Szczecińskie ctpb Psychoterapeuta Szczecin Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej Katarzyna Skrzypczak

ul. Fioletowa 21/8

Nasza oferta

Terapia poznawczo-behawioralna jest najskuteczniejsza w leczeniu depresji, nerwicy, lęków napadowych, fobii, bulimii, nerwicy natręctw, stresu pourazowego, depresji okołoporodowej oraz schizofrenii. Nasza oferta zawiera dużą ilość form psychoterapii (indywidualna, grupowa, dla par) oraz konsultacje z psychologiem sportu i logopedą. Możemy również zaproponować wiele szkoleń i warsztatów wpierającychrozwój osobisty oraz członkostwo w klubie aktywnej mamy, który ma na celu rozpowszechnianie idei świadomego macierzyństwa, przepełnionego radością i spokojem. Zapraszamy również klientów, którzy zainteresowani są przeprowadzeniem diagnozy psychologicznej, która ma na celu określenie problemu klienta poprzez wykorzystywanie najlepiej dobranych narzędzi psychologicznych. Terapia ta jest dla wszystkich, którzy są gotowi pracować nad sobą, aby uzyskać rzeczywista zmianę.