Psychoterapeuta Szczecin

Fotoksiążka ślubna

Psycholog Szczecin

Psychoterapeuta Szczecin

Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej tworzy zespół wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów, którzy oferują profesjonalną opiekę w zakresie zdrowia psychicznego. Formę terapii dostosowujemy do pacjenta, w oparciu o obserwacje, wywiad oraz nasze ogromne doświadczenie w zawodzie. Niesiemy wsparcie, umożliwiające samodzielne rozwiązywanie problemów przez klienta i skutkujące poprawą jego samopoczucia.

Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna

Podejście poznawczo-behawioralne to jedno z najlepiej przebadanych i cieszących się największą skutecznością podejść terapeutycznych w historii psychoterapii. Jej skuteczność potwierdza duża ilość badań klinicznych. Terapia poznawczo-behawioralna pochodzi z behawioryzmu, kierunku psychologicznego, zgodnie z którym nasze zaburzenia wynikają z wyuczonych reakcji na określone bodźce, a podświadome zjawiska i procesy psychiczne nie są brane pod uwagę. Terapeuta pomaga „rozłożyć” problematyczną sytuacje na podstawowe elementy. Ich zrozumienie pozwala je zmienić, co z kolei przekształca nasze odczucia i uwalnia od problemów. Terapia poznawczo-behawioralna to forma terapii, która oparta jest na zmianie nieadaptacyjnych przekonań. Pozwala rozwinąć samoświadomość klienta, oraz uświadamia wzajemność wpływu myśli, zachowania i emocji, co z kolei pomaga rozwijać kontrolę nad własnym życiem.

Dane firmy:

Szczecińskie Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej Katarzyna Skrzypczak

ul. Fioletowa 21/8

NIP: 7421876012 Terapia Szczecin

Nasza oferta

Terapia poznawczo-behawioralna jest najskuteczniejsza w leczeniu depresji, nerwicy, lęków napadowych, fobii, bulimii, nerwicy natręctw, stresu pourazowego, depresji okołoporodowej oraz schizofrenii. W ofercie naszego Centrum Terapii znajduje się wiele form psychoterapii (indywidualna, grupowa, dla par) oraz konsultacje z logopedą i psychologiem sportu. Proponujemy naszym pacjentom również liczne szkolenia i warsztaty wspierającerozwój osobisty oraz członkostwo w klubie aktywnej mamy, którego celem jest szerzenie idei świadomego macierzyństwa, pełnego spokoju i radości. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia diagnozy psychologicznej, która skupiona jest na określeniu problemu pacjenta dzięki wykorzystaniu najlepiej dobranych narzędzi psychologicznych. Terapia poznawczo-behawioralna jest dla wszystkich osób, którzy są chętni do pracy nad sobą, aby uzyskać rzeczywista zmianę.