Psycholog Szczecin

Psychoterapeuta Szczecin

Fotografia ślubna Gdańsk

Psycholog Szczecin ctpb Psychoterapeuta Szczecin

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów, którzy świadczą kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego. Formę terapii dostosowujemy do pacjenta, w oparciu o obserwacje, wywiad i nasze ogromne doświadczenie w zawodzie. Niesiemy wsparcie, umożliwiające poprawę samopoczucia klienta oraz jego samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna

Podejście poznawczo-behawioralne jest jednym z najlepiej przebadanych i cieszących się największą skutecznością podejść terapeutycznych w historii psychoterapii. Jej skuteczność potwierdza duża ilość badań klinicznych. Terapia poznawczo-behawioralna wywodzi się z behawioryzmu, kierunku psychologicznego, zgodnie z którym nasze zaburzenia wynikają z wyuczonych reakcji na określone bodźce, a nieuświadomionych procesów psychicznych i zjawisk nie bierze się pod uwagę. Terapeuta pomaga „rozłożyć” problematyczną sytuacje na czynniki pierwsze. Ich zmianę umożliwia ich zrozumienie, a zmiana ta przekształca nasze odczucia uwalniając od problemów. Terapia poznawczo-behawioralna to forma terapii, która oparta jest na zmianie nieadaptacyjnych przekonań. Pozwala rozwijać samoświadomość klienta, a uświadomienie sobie wzajemności wpływu emocji, myśli i zachowania rozwija poczucie kontroli nad własnym życiem.

Dane firmy:

Szczecińskie Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej Katarzyna Skrzypczak

ul. Fioletowa 21/8

Nasza oferta

Terapia poznawczo-behawioralna jest bardzo skuteczna w leczeniu depresji, nerwicy, lęków napadowych, fobii, bulimii, nerwicy natręctw, stresu pourazowego, depresji okołoporodowej oraz schizofrenii. W ofercie naszego Centrum Terapii znajduje się wiele form psychoterapii (indywidualna, grupowa, dla par) oraz konsultacje z logopedą i psychologiem sportu. Proponujemy naszym pacjentom również wiele szkoleń i warsztatów wpierającychrozwój osobisty oraz członkostwo w klubie aktywnej mamy, który ma na celu szerzenie idei świadomego macierzyństwa, przepełnionego radością i spokojem. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia diagnozy psychologicznej, która ma na celu określenie problemu klienta dzięki wykorzystaniu najlepiej dobranych narzędzi psychologicznych. Terapia poznawczo-behawioralna jest dla wszystkich osób, którzy są gotowi pracować nad sobą, aby zobaczyć i poczuć rzeczywista zmianę.